سیاست

روایتگری درست از انقلاب اسلامی لازمه همراهی مردم با نظام است

استاندار زنجان، با تاکید بر ضرورت روایتگری درست از انقلاب اسلامی گفت: با روایتگری درست از انقلاب و حرکت نظام و برانگیختن عِرق ملی می توانیم مردم را با نظام همراه کنیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در شورای اطلاع رسانی استان، با تاکید بر لزوم روایتگری متفاوت از انقلاب و نظام اظهار داشت:  در حال حاضر اصل موضوع و دلیل ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر این است که  جمهوری اسلامی از یک کشور سلطه پذیر به سمت کشور غیرسلطه‌پذیر حرکت می کند.

وی با بیان اینکه اگرچه در این شرایط سختی های بسیاری را تحمل می‌کنیم ادامه داد: اما همین تغییر رویه از سلطه پذیری به غیر سلطه پذیری باعث سرافرازی و افتخار است.

این مسئول با تاکید بر لزوم انجام روایتگری کنشگر، تصریح کرد: در حال حاضر به روایتگری هایی که کنشگری مثبت برای نظام داشته باشد، نیاز داریم.

استاندار زنجان با بیان اینکه تشریح و تبیین اقدامات انجام شده در بخش های مختلف می تواند برای مردم امید آفرین باشد، گفت: اگرچه مشکلاتی نیز وجود دارد، اما باید با بیان متفاوت و روایت صحیح، اقدامات انجام شده در بخش های مختلف و پیشرفت های حاصل را به مردم نشان داد.

وی اظهار داشت: در یک سال گذشته در ۱۳۶ نقطه حرکتی به تفکیک در بخش های مختلف، از جمله خدمات، عمرانی، دانش‌بنیان، تورم، کاهش ضریب جینی و راه و شهرسازی اقدامات موثری انجام شده است که نقش موثری در ایجاد امید و نشاط دارند و باید اطلاع رسانی شوند.

افشارچی همچنین به حجم زیاد فشارهای تبلیغات مختلف رسانه های تصویری و نیز فضای مجازی بر جمهوری اسلامی  اشاره کرد و گفت: در این شرایط ما نیز وظیفه داریم از همه امکانات تبلیغی خود در راستای تشریح  عملکرد، اقدامات و پیشرفت های  خود به نفع جمهوری اسلامی استفاده و آنچه را که باید نشان داده شوند، به مردم  نشان دهیم.

استاندار زنجان اظهار داشت: ما باید با اطلاع‌رسانی در خصوص توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های نظام، با دروغ های آشکاری که با هدف القاء مسائل ناامید کننده به مردم، علیه نظام و کشور  منتشر می شود، مقابله کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا