ورزش

راه‌اندازی فوتبال و فوتسال بانوان در استان زنجان

رئیس هیئت فوتبال استان زنجان از راه‌اندازی فوتبال و فوتسال بانوان در استان زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نادر بلباسی در مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان زنجان اظهار داشت: همه سعی و تلاش‌ها در راستای ارتباط‌گیری با مسئولان ارشد استانی و کشوری برای دریافت حمایت و تبادل نظرات برای بهبود وضعیت فوتبال استان بوده است.

وی با بیان اینکه  فوتبال در استان ویترین ندارد تصریح کرد: نبود ویترین در فوتبال به ضرر این رشته پرطرف‌دار ورزشی است.

رئیس هیئت فوتبال استان زنجان با تاکید بر اینکه فوتبال زنجان در حال حاضر برای قرار گرفتن در مسیر تعالی و پیشرفت نیازمند حرکت با برنامه و مدون است، افزود: ایجاد مدارس فوتبال، ظرفیت خوبی برای پرورش استعدادها فراهم کرده است و در کنار آن برگزاری همایش‌های تخصصی همچون همایشی که با حضور مجید جلالی بازیکن پیشین، مربی و کارشناس کنونی فوتبال برگزار شد و شاهد استقبال از آن بودیم، می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت در این حوزه باشد.

این فعال ورزشی با بیان اینکه کلاس و کارگاه‌های مربی‌گری آقایان و بانوان با کیفیت بالا در سطح کشوری برگزار شد، اضافه کرد: در شش ماهه دوم نیز برنامه‌های ویژه‌ای برای استان در نظر گرفته‌ایم که یکی از این برنامه‌ها بحث راه‌اندازی فوتبال و فوتسال بانوان در استان زنجان است.

رئیس هیئت فوتبال استان زنجان با بیان اینکه در استان استعداد و ظرفیت‌های زیادی داریم، بیان کرد: باید بستر مناسب برای درخشش این استعدادها فراهم شود و خوشبختانه رویکرد کنونی ما در مدارس فوتبال افزایش کیفیت است.

بلباسی بر تعامل و همدلی بهتر و بیشتر برای رفع مشکلات فوتبال زنجان تاکید کرد و یادآور شد: به دنبال افزایش کیفیت فوتبال استان با در نظر گرفتن مسائل اخلاق‌مدارانه هستیم، از این رو باید استان‌های کم‌برخوردار که فوتبال ندارند، هم‌سو و هم‌جهت با یکدیگر باشند.

وی با اشاره به اینکه بازیکن‌هایی در سطح حرفه‌ای در استان داریم، خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی، کشوری، همچنین استفاده از پیشکسوتان مطرح در فوتبال استان، می‌تواند بر پیشرفت و تعالی این ورزش کمک‌رسان باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا