سیاست

دشمنان نظام، امنیت کشور را مورد حمله قرار داده‌اند

استاندار زنجان گفت: دشمنان امنیت ما را مورد هدف قرار داده‌اند تا ما از استراتژی مهم خودمان در مقابله با تحریم برای ایجاد امنیت اقتصادی در کشور غافل باشیم. 

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ، به‌مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان زنجان روز یکشنبه 17 مهرماه ،ساعت 7 صبح در ستاد فرماندهی انتظامی استان زنجان، با حضور آیت الله خاتمی امام جمعه زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان و فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان استانی برگزار شد.

 محسن افشارچی با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: چیزی که بلاشک مشخص است این است که اصلی ترین عامل قوام، سربلندی و پیشرفت یک کشور امنیت اجتماعی است. 

وی بیان کرد: اصلی‌ترین ابزار و پیش نیاز برای پیشرفت و ترقی کشور امنیت است و هیچ کشوری را نمی‌توان یافت که پله‌های پیشرفت و ترقی را بدون امنیت پیموده باشد.

استاندار زنجان با بیان اینکه در زمان‌های مختلفی نظام سلطه که با استقلال کشور مشکل دارد سعی کرده است با ابزارهای مختلف موضوع امنیت ما را مورد حمله قرار دهد عنوان کرد: برای کشور ما که ۴۳ سال تلاش در مستقل شدن و استقلال دارد، مسئله امنیت جز اولویت‌های مهم است. 

وی تصریح کرد: نظام سلطه از ابتدای پیروزی انقلاب، به صورت جنگ و سپس بعد از انقلاب بصورت موردی امنیت ما را مورد حمله قرار داده که در بازده طولانی نیز امنیت اقتصادی کشور را مورد هجمه قرار داده تا کشور را از مسیر استقلال باز دارد، اما بدان که هیچ موقع به اهداف خود نخواهد رسید.

افشارچی با اشاره به فتنه اخیر در کشور گفت: در یک سال گذشته نظام استراتژی حرکت خود را در مسیری قرار داده است که با تحریم مقابله کند و نظام سلطه با انواع ابزارها برای مقابله با کشور ورود پیدا کرده است‌.

وی در ادامه گفت: به عنوان نمونه اگر بخواهیم نفت را خود را به فروش رسانیم در دریاهای اطراف شروع به گرفتن نفتکش می‌کنند که کشور با این مواضع مقابله می‌کند و حتی در ارتباط با مسیر کریدور شمال به جنوب نیز برای کشور مشکل ایجاد کرده‌اند.

استاندار زنجان تصریح کرد: وقتی دشمن نمی‌تواند به صورت مصداقی و تمام قد در مقابله با کشور ما قرار گیرد تلاش می‌کند امنیت کشور را مورد حمله قرار دهند که فتنه اخیر خاستگاه همین موضوع است تا نظام از هدف اصلی خود باز بماند.

وی ابراز داشت: دشمنان با هدف قرار دادن امنیت کشور سعی می‌کنند تا ما از استراتژی مهم در مقابله با تحریم برای ایجاد امنیت اقتصادی در کشور غافل باشیم.

افشارچی با بیان اینکه ثبات قدم در مقابله با دشمنان در این مسیر بسیار مهم است گفت: به صورت عام نیاز به نظم و ساماندهی بیشتر با توجه به اتفاقات اخیر داریم و آگاهی، هوشمندی، استفاده از ابزار روز دنیا، ارتباط نزدیک با مردم ، فهمیدن اولویت‌های مهم و تلاش در جهت کاهش آسیب ها در مسیر ثبات و اقتدار است و نیروی انتظامی همیشه با مردم و خادم آنها بوده و مردم نیز حامی پلیس و امنیت را مدیون آنها هستند.

خبرنگار:فاطمه عسگری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا