فناوری اطلاعات

خدمات رایگان ایرانسل برای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی اربعین اعلام شد

ایرانسل با اپلیکیشن «ایران من» آمادگی خود را برای ارائه خدمات رایگان و بدون نیاز به اینترنت به زائران اربعین اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خدمات رایگانی از جمله اعلام موقعیت در کشور عراق، دریافت QR کد ویژه زائران و خودروها، دسترسی به سامانه جامع زیارت ائمه معصومین و… را در اختیار زائران اربعین قرار داد.

اعلام موقعیت در قالب پیامی کوتاه و به صورت رایگان از جمله مهترین امکانات «ایران من» برای زائران است که به دسترسی به اینترنت یا استفاده از سیم‌کارت کشور میزبان احتیاجی ندارد. از طریق این امکان، زائران می‌توانند برای تمام شماره‌های داخل و خارج از ایران از جمله دوستان و همراهان خود، پیامی را به صورت رایگان ارسال کرده و در آن از موقعیت مکانی که در آن قرار دارند، خبر دهند.

همچنین زائران می‌توانند ازطریق «ایران من»، به سامانه‌های جامع زیارتی ویژه اربعین از جمله سامانه زائرالحسین (سامانه واحد زیارت ائمه معصومین) برای دریافت زائر کارت و بارکد دوبعدی خودروهای عمومی، سامانه سماح (ثبت نام متقاضیان اربعین حسینی 1401)، دسترسی پیدا کنند و تمام این خدمات را به صورت واحد دراختیار داشته باشند.

اطلاع از پایانه‌های هلال احمر، اطلاع از پایانه‌های مسافربری، ثبت نام موکب، آگاهی از آخرین اطلاع‌رسانی‌های ستاد اربعین و آموزش نکات لازم برای پیاده‌روی امن و سلامت در ایام اربعین، از جمله دیگر امکاناتی است که ازطریق اپلیکیشن «ایران من»، دراختیار کاربران قرار دارد.

پنجره خدمات هوشمند دولتی «ایران من» ازطریق وب‌سایت myiran.gov.ir و اپلیکیشنی با همین نام در فروشگاه‌های ایرانی اپلیکیشن، قابل نصب و استفاده است. این اپلیکیشن قسمت‌های دیگری از جمله میز خدمات، شهرداری من، اصناف، صدای من، روستای من و سلامت من را هم شامل می‌شود و بر یکپارچه سازی خدمات مبتی بر سبک زندگی شهری و روستایی در حوزه‌های سلامت، اشتغال، جامعه، سفر و… متمرکز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا