ورزش

حضور تیم 30 نفره دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور

مربی تیم دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور با اشاره به حضور 25 ورزشکار و 5 مربی که یک تیم 30 نفره را تشکیل می دهد عنوان کرد:در 22 عنوان ماده دو و میدانی شرکت کننده داریم و امیدواریم نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمود مرادی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مسابقات دو و میدانی لیگ باشگاه‌های جوانان کشور طی دو مرحله به میزبانی مجموعه ورزشی آفتاب تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مرحله اول این رویداد طی روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار خواهد شد عنوان کرد:مرحله دوم به دلیل نامعلوم بودن زمان مسابقات اواخر مرداد یا اوایل شهریور سالجاری برگزار می شود.

مربی تیم دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور با بیان اینکه هدف اصلی ما حمایت از ورزشکاران بومی استان است،تصریح کرد:برای تکمیل تیم دو و میدانی از ظرفیت دیگر استان ها هم استفاده شده است.

مرادی افزود:با توجه به استعدادیابی صورت گرفته و پشت سر گذاشتن تمرینات، تلاش خواهیم کرد تا نماینده شایسته‌ای برای دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور باشیم.

وی با اشاره به حضور 25 ورزشکار و 5 مربی که یک تیم 30 نفره را تشکیل می دهد عنوان کرد:در 22 عنوان ماده دو و میدانی شرکت کننده داریم و امیدواریم نتایج خوبی را کسب کنیم.

مربی تیم دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور با بیان اینکه انتظار ما از مسئولان استان این است که زمینه را برای حمایت سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی از ورزش استان فراهم کنند؛تصریح کرد: معتقدیم حمایت از تیم‌های پایه باعث خواهد شد تا در سایر رده‌های سنی نیز این حمایت‌ها تداوم داشته باشد.

مرادی با بیان اینکه در رشته دو و میدانی نیازمند حامی مالی هستیم خاطر نشان کرد:زنجان ورزشکاران مستعدی بسیاری دارد که می توانند آینده استان و کشور را رقم بزنند.

وی با بیان اینکه جوایز نفیسی توسط حامی مالی برای نفرات برگزیده در نظر گرفته شده است؛گفت:حضور حامی مالی ، انگیزه ورزشکاران در این رویداد ورزشی را دو چندان می کند تا نتیجه مطلوبی را برای استان کسب نماییم.

مربی تیم دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور با اشاره به اینکه  زنجان همیشه در رشته دو میدانی نتایجی خوبی داشته است،تصریح کرد:ورزشکاران این تیم جزو سرمایه های استان محسوب می شوند، استعدادیابی ورزشکاران خوب است ولی نگه داشتن ورزشکار کاری سخت و دشوار است.

در ادامه حامی مالی تیم دو و میدانی هتل پیام زنجان ناصر رحیم‌زاده با تاکید بر اینکه تلاش می‌کنیم تا با حمایت از این تیم، زمینه را برای افتخارآفرینی ورزشکاران دو و میدانی زنجان در این رویداد کشوری فراهم کنیم، عنوان کرد: با توجه به شناختی که از ورزشکاران و کادر فنی تیم دو و میدانی زنجان داریم، امیدواریم در پایان این رقابت‌ها نتایج درخوری برای نماینده زنجان به دست آید.

وی گفت: در شرایط کنونی، حمایت از ورزش اولویت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نبوده و اگر حمایتی در این عرصه انجام می‌شود، صرفاً به واسطه علاقه‌ای است که حامیان از ورزش دارند.

حامی مالی تیم دو و میدانی تصریح کرد:امیدواریم حمایت‌هایی که از ورزش استان توسط بخش خصوصی به عمل می‌آید، مقطعی نبوده و زمینه برای رشد و شکوفایی ورزش زنجان به واسطه این حمایت‌ها فراهم شود.

در پایان مربی تیم دو و میدانی زنجان در لیگ باشگاه‌های جوانان کشور از زحمات مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در راستای حمایت از این تیم ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

گقتنی است محمود مرادی کارشناس ارشد تربیت بدنی، فوق دیپلم کامپیوتر ، مدرس دانشگاه های زنجان دبیر رسمی تربیت بدنی آموزش و پرورش است.

وی در کارنامه ورزشی خود قهرمانی مسابقات آمادگی جسمانی کشور، کسب نشان برنز مسابقات جایزه بزرگ و مسابقات قهرمانی کشور دوگانه (دو + دوچرخه) کشور،طی کردن ۱۶۹۴ پله برج میلاد در ۱۲ دقیقه،کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال جام مهرانه زنجان،پرورش رکورد دار روپایی جهان از روستایی دور افتاده و چندین روپایی زن رکورد دار و قهرمان کشور از مناطق محروم.مربی ورزش صبحگاهی شبکه اشراق و پارک ملت ( مهرانه ) را به ثبت رسانده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا