اجتماعی

حضور امدادگران هلال احمر در جاده ها موجب آرامش مسافران و رانندگان است

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور امدادگران جمعیت هلال احمر در جاده های استان موجب آرامش مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید البرز حسینی در جریان دیدار با امدادگران در پایگاه امداد و نجات جاده ای زرین رود شهرستان خدابنده اظهار داشت: از زحمات خالصانه نیروهای امدادی و داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان در امدادرسانی به هموطنان گرفتار در برف و کولاک قدردانی می کنم که همواره در همه حوادث در ارائه خدمات پیشگام هستند.

وی خاطرنشان کرد: حضور امدادگران جمعیت هلال احمر در جاده های استان موجب آرامش مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی به ارائه خدمات امدادی تیم های امداد و نجات هلال احمر خدابنده در جاده توزلو به زرین رود اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات به هموطنان گرفتار در برف این مسیر ارتباطی در شرایط سخت برفی و سرمای شب قابل ستایش و تقدیر است.

حسینی به تامین آب آشامیدنی پایگاه امداد و نجات جاده ای زرین رود اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در تلاش برای رفع کامل مشکل در این پایگاه امدادی هستیم.

هلال احمر خدمات ارزشمندی را به هموطنان ارائه می دهد

فرماندار شهرستان خدابنده نیز در ادامه این دیدار ضمن عرض خدا قوت به امدادگران حاضر در پایگاه امداد و نجات زرین رود گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر در سرمای زمستان با شور و اشتیاقی وصف ناپذیر و بی منت به هموطنان گرفتار در برف و کولاک و سوانح خدمات امدادی ارائه می دهند.

جواد تاراسی اظهارداشت: جمعیت هلال احمر خدمات ارزشمندی را به هموطنان ارائه می دهد که این مهم را در برف و کولاک نیمه اول دی ماه در مسیرهای مواصلاتی شهرستان و استان زنجان شاهد بودیم که اقدام به امداد رسانی به مسافران و رانندگان در راه مانده و اسکان اضطراری آنان کردند.

گفتنی است، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان خدابنده و بخشدار زرین رود، نجاتگران هلال احمر پایگاه امداد و نجات جاده ای زرین رود را شامگاه یکشنبه حین انجام عملیات امدادی در جاده توزلو به زرین رود مشاهده و پس از پایان عملیات در این پایگاه حضور یافته و با امدادگران دیدار و گفت و گو کرده و نماز مغرب و عشا را همراه نجاتگران حاضر در پایگاه اقامه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا