حوادث

ثبت 10 تصادف جاده ای استان زنجان در 24 ساعت گذشته

از وقوع 10 مورد تصادف طی 24 ساعت گذشته در جاده های استان زنجان خبرداد و اظهارداشت: در این تصادف ها 37 نفر حادثه دیده، 21 نفر از هموطنان مصدوم و 35 نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته برای 157 نفر حادثه دیده و گرفتار در برف و کولاک توسط 12 تیم عملیاتی در جاده های استان زنجان امدادرسانی شده است.

وی یادآوری کرد: در این امدادرسانی ها 44 نفر از مسافران درراه مانده در مسجد زینبیه شهر قیدار، ماهنشان و طارم اسکان داده شدند و برای آنها 40 تخته پتو توزیع شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در 24 ساعت گذشته 12 تیم عملیاتی شامل 66 نجاتگر و نیروی عملیاتی برای درراه ماندگان در مسیرهای ارتباطی استان زنجان امدادرسانی کردند.

به گفته موسوی، در این عملیات ها 9 دستگاه آمبولانس و سه دستگاه خودروی نجات و کمک دار بکارگیری شد.

وی از وقوع 10 مورد تصادف طی 24 ساعت گذشته در جاده های استان زنجان خبر داد و اظهار داشت: در این تصادف ها 37 نفر حادثه دیده، 21 نفر از هموطنان مصدوم و 35 نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این حوادث 2 فوتی در صحنه برجا گذاشت.
موسوی خاطرنشان کرد: 17 تیم عملیاتی شامل 90 نفر از نجاتگران و نیروهای عملیاتی به هموطنان در این حوادث فعالیت داشتند.

وی ادامه داد: در حوادث جاده ای شبانه روز گذشته نیز 10 دستگاه خودروی نجات، هفت دستگاه آمبولانس ست نجات و هیدرولیک نیز سه دستگاه بکارگیری شد.

موسوی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات امدادی طرح زمستانی هلال احمر این استان در 11 پایگاه و 6 پست امداد و نجات جاده ای استان انجام می شود.

وی افزود: پایگاه های امداد و نجات جاده ای هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره 112برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا