اجتماعی

ثبت نام بیش از ۱۵ هزار نفر در استان زنجان برای طرح نهضت ملی مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تعداد ۱۵ هزار و ۸۳۴ نفر در استان زنجان در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر نهایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه‌ای ، به اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در استان که توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود اشاره کرد و اظهار داشت: سه پروژه در شهرستانهای خدابنده، صائین قلعه و سلطانیه در دست طراحی است.

وی اظهار کرد: تعداد ۱۵ هزار و ۸۳۴ نفر در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر نهایی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: اجرای هزار و ۲۰۳ واحد مسکونی شروع شده و در نهایت ۴۹۵ واحد در اجرای فونداسیون قرار دارد و ۲۴۳ واحد هم در اجرای اسکلت است.

خواجه‌ای با بیان اینکه پروژه ۳۶۸ شهر زنجان گلشهر هم توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود، افزود: امیدواریم با برنامه ریزی و تامین تسهیلات در موعد این پروژه به اتمام برسد.

وی از وجود ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد ۵۵ درصد این واحدها معادل بیش از ۵۱ هزار واحد مقاوم سازی شده است و امسال ۴ هزار و ۲۳۰ فقره برای مقاوم سازی به بانک‌ها در استان زنجان ابلاغ شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: همه این واحدها برای بانک‌های عامل معرفی شدند و این بانک‌ها همکاری خوبی دارند و تا کنون ۳ هزار و ۵۰۰ واحد هم عقد قرار داد صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا