سیاست

توطئه‌گران بدانند در زمان مقرر به حساب‌شان رسیدگی می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار حسین اشتری در آیین معارفه و تکریم فرماندهان انتظامی استان زنجان با تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س ) اظهار داشت: در آستانه 14 خرداد ماه سالروز ارتحال امام خمینی (ره ) هستیم که یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران را گرامی می داریم.

وی افزود: با ارتحال امام خمینی (ره)داغ بزرگی بر دل ایران اسلامی و تمامی مسلمانان جهان ایجاد شد اما با انتخاب و انتصاب حضرت آقا (مدظله العالی ) به عنوان رهبر معظم انقلاب اسلامی آرامشی در کشور و بین مسلمانان جهان  برقرار گردید .

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه شور و شعور حسینی استان زنجان شهرت جهانی دارد، افزود: زنده نگهداشتن مکتب عاشورایی رمز پیروزی در مقابل دشمنان است.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس با تجهیزات و امکاناتی که دشمن بعثی داشت و  حمایت هایی که از رژیم بعثی در جنگ با ایران می شد ، بیان داشت: پیروزی کشور و رزمندگان جمهوری اسلامی  ایران دور از انتظار به نظر می رسید که با توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) این پیروزی ها رقم خورد .

سردار اشتری خدمت به این مردم را افتخار بزرگی برای کارکنان انتظامی دانست و تصریح کرد : نیروهای مسلح و سرویس های امنیتی و قضائی با تعامل بسیار خوب برای استقرار و ارتقاء امنیت تلاش می کنند .

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه در سراسر کشور برای ارتقای امنیت، نیروها مشغول انجام وظیفه هستند، گفت: تعداد شهدای انتظامی در سال جدید موید این تلاش است و همه باید سعی کنیم این وضعیت را ارتقاء دهیم تا مردم با امنیت زندگی کنند.

وی تصریح کرد: نعمت امنیت را که بالاترین نعمت است باید قدر بدانیم و امروز با لطف الهی و برکت خون شهدا و هوشیاری رزمندگان، امنیت مثال‌زدنی و با ثبات در کشور داریم که باید قدردان آن باشیم.

سردار اشتری به شعار نام‌گذاری شده امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) اشاره کرد و یادآور شد: تحقق شعار سال در سایه امنیت محقق می‌شود، به همین خاطر تلاش می‌کنیم تا در هر نقطه کشور، امنیت سرمایه‌گذاری را تضمین کنیم؛ چراکه معتقدیم در سایه امنیت، رشد و پیشرفت محقق می‌شود که یکی از ستون‌های اصلی آن نیز پلیس است.

وی با اشاره به اینکه دشمن با مایوس شدن از تهدیدات سخت ، با تمرکز بر تهدیدات نرم ، امنیت ذهنی جامعه را هدف قرار داده است ، افزود : برخی افراد در دام دشمن افتاده و به ابزار آن ها برای آسیب زدن به امنیت عینی در جامعه بدل شده اند و توطئه‌گران باید بدانند که در زمان مقرر به حساب‌شان رسیدگی خواهد شد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: انتخاب فرماندهان روند خاصی دارد، در استان زنجان نیز فرمانده قبلی عملکرد مطلوبی داشته و تلاش وی ارزنده است؛ چرا که در این مدت شاهد پیشرفت در شاخص‌های مختلف بودیم. فرمانده جدید نیز شایستگی حضور در این سمت را دارد و آشنا به ماموریت های انتظامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا