اقتصاد

توسعه صنعتی زنجان به صورت نظام مند در حال حرکت است

استاندار زنجان گفت:توسعه صنعتی استان به صورت نظام مند در حال حرکت است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارچی در مراسم مبادله تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با شرکت کاغذ سازی راشاکاسپین ایرانیان برای تامین مقوای مورد نیاز برای جلد کتاب های درسی با اشاره به اینکه تا به امروز تمام مقوای موردنیاز برای تولید جلد کتب درسی از خارج کشور تامین می‌شد اظهار داشت: زنجان در صنایع مختلف از جمله در صنایع سلولزی و کاغذی موفق است.

وی با اشاره به روند انجام مناقصه در ارتباط با تولید کاغذ مقوای کتاب‌های درسی تصریح کرد: مناقصه‌ای که امسال انجام شد در سطح بین‌المللی بود، یعنی شرکت‌های مختلفی از داخل و خارج کشور در این مناقصه شرکت کردند که خوشبختانه راشا کاسپین زنجان توانست برنده مناقصه شود.

 استاندار زنجان با اشاره به مزیت مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین نسبت به سایر واحدها گفت: یک تمایز عمده این واحد صنعتی با سایر واحدهای موجود، بازیافت ضایعات کاغذ به وسیله دستگاه‌های پیشرفته صنعتی است به طوری ‌که طی فرآیند تولید هیچ درختی قطع نمی‌شود و به اصطلاح تناقضی با مسائل زیست محیطی ندارد.

افشارچی با اشاره به تمایز شرکت کاغذ سازی راشاکاسپین ایرانیان با سایر واحد های مشابه، افزود: یک تمایز عمده این واحد صنعتی با سایر واحدهای موجود، بازیافت ضایعات کاغذ به وسیله دستگاه های پیشرفته صنعتی است به طوری‌که طی فرایند تولید هیچ درختی قطع نمی‌شود و به اصطلاح تناقضی با مسائل زیست محیطی ندارد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای راشا کاسپین گفت: نیروهای مشغول در این واحد صنعتی بسیار فعال هستند و قطعا با تلاش این افراد شاهد رشد و شکوفایی استان زنجان در سال‌های آتی خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا