اجتماعی

تصفیه خانه فاضلاب شرکت نیک‌ ریس افتتاح شد/نگاه صنایع استان به محیط زیست یک نگاه زیست محیطی است

به مناسبت هفته محیط زیست ،سیستم تصفیه خانه فاضلاب شرکت نیک ریس در زنجان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیرعامل شرکت صنعتی نیک ریس با بیان اینکه این مجموعه از سال 1379شروع به فعالیت کرده است؛ اظهار داشت: مسئولیت اجتماعی یکی از دغدغه های اصلی ما بوده و در که در فاز های مختلف مناسب با تولید تصفیه خانه های مختلف افتتاح شده است.

مرعشی با اشاره به زمین دو هکتاری تصفیه خانه که به بهره برداری رسیده است تصریح کرد:این تصفیه خانه در فاز نخست قابلیت تصفیه 100 مترمکعب بر ساعت را در حوزه شیمیایی و بیولوژیکی آب را دارد.

مدیر عامل شرکت نیک ریس زنجان گفت: در فاز دوم این تصفیه خانه نیز با همکاری محیط زیست تصفیه آب RO راه اندازی می شود تا آب دوباره به چرخه برگردد.

وی با اشاره به آبیاری 7 هزار اصله نهال که از آب این تصفیه خانه تغذیه می شود افزود:در پروژه بعدی این شرکت 10 الی 12 هزار نهال نیز پیش بینی شده است که قابل استفاده شود.

نگاه صنایع استان به محیط زیست یک نگاه زیست محیطی است

در ادامه مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان زنجان در حاشیه مراسم افتتاح پروژه محیط زیستی سیستم تصفیه خانه فاضلاب شرکت نیک ریس اظهار داشت:در سومین روز از هفته محیط زیست امروز 102 پروژه در سطح کشور افتتاح می شود.

محمدرضا یافتیان با بیان اینکه برای این تصفیه خانه اعتباری بالغ بر 55 میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: هدف از احداث آن، مدیریت اصولی فاضلاب حاصل از فرآیند تولید است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه نگاه صنایع استان به محیط زیست یک نگاه زیست محیطی است، تصریح کرد: امیدواریم این نگاه در بین صاحبان صنایع دیگر استان نیز گسترش پیدا کند.

عکاس: متین رسولی 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا