اجتماعی

تداوم ثبت نام اخذ تسهیلات بافت‌های فرسوده شهری

رئیس اداره برنامه ریزی و مطالعات مسکن راه و شهرسازی استان زنجان گفت:442واحد مسکونی در بافت های فرسوده شهری در چهار شهرستان استان زنجان که برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده ثبت نام کرده بودند به بانک مسکن معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بهزاد کردلو اظهار داشت: از ۱۳ دی ماه سال گذشته سایت سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس https://saman.mrud.ir فعال شده  و سازندگان بخش خصوصی در بافت‌های کم برخوردار و ناکارآمد شهری در استان زنجان می‌توانند برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام کرده و در سامانه مذکور ثبت نام کنند.

وی به آمار ثبت نام تسهیلات بافت فرسوده در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن در استان زنجان اشاره کرد و تصریح کرد: طی سالجاری ۴۲۲ واحد مسکونی در بافت های فرسوده شهری در شهرستان های زنجان،ابهر،خرمدره و قیدار برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده ثبت نام و به بانک معرفی شده اند که در این میان بیشترین ثبت نامی ها برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده در استان مربوط به شهرستان زنجان با معرفی ۳۳۴ واحد مسکونی می باشد.

رئیس اداره برنامه ریزی و مطالعات مسکن راه و شهرسازی استان زنجان،تعداد واحد عقد قرار داد با بانک را ۲۹۶ مورد اعلام کرد و گفت: مبلغ عقد قرارداد ۸۶۳ میلیارد و ۶۴۱ میلیون تومان است که مبلغ پرداختی ۴۱۴ میلیارد و ۲۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

کردلو تاکید کرد: مکاتبات لازم با وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری صورت گرفته و متقاضیان به صورت مرحله‌ای برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده از طریق سامانه مذکور به بانک عامل معرفی می‌شوند.

وی افزود: ثبت نام برای دریافت تسهیلات برای واحدهای مسکونی بافت فرسوده شهری در استان زنجان همچنان ادامه دارد و متقاضیان می توانند در سامانه  جامع طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس https://saman.mrud.ir ثبت نام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا