اجتماعی

تخلیه آب24 منزل روستایی توسط هلال احمر زنجان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سیل شامگاه چهارشنبه در روستاهای اندآباد علیا، نیک پی و اندآباد سفلی 24 واحد مسکونی را دچار آبگرفتگی کرد که توسط تیم های عملیاتی هلال احمر تخلیه شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ،حکمت اله هاشمی اظهار کرد: ساعت 17:45 دقیقه گزارش آبگرفتگی منازل مسکونی در روستاهای بیان شده به ندای امداد هلال احمر اطلاع داده شد.

وی تاکید کرد: بلافاصله هفت تیم شامل سه تیم جاده ای و چهار تیم سیلاب از شهرستان های زنجان و ماهنشان همراه با سه آمبولانس و چهارخودروی کمک دار برای امدادرسانی به آسیب دیدگان ناشی از سیلاب اعزام شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این تیم های امدادی بیان شده شامل 32 نیرو اعم از 18 امدادگر و نجاتگر و 14 نفر از پرسنل جمعیت هلال احمر بودند.

هاشمی اظهارداشت: پیش از این نیز سیل شامگاه شنبه /6 خرداد/ در روستای حاج سیران پنج واحد مسکونی را که دچار آبگرفتگی کرد که توسط تیم های عملیاتی هلال احمر تخلیه شد.

وی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت خدمات امدادی با شماره 112 ندای امداد و نجات تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا