سیاست

تحقق جهاد تبیین ضروری است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه تحقق جهاد تبیین ضروری است، گفت: اساس حرکت انقلاب اسلامی، بر اساس حرکت انبیاء الهی بوده، اما دشمن به دنبال القای این مطلب است که اصل مسیر اشتباه است و در اینجا نقش رسانه پررنگ می‌شود چرا که اصحاب قلم در خط مقدم در حال مجاهدت در این حوزه هستند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار جهانبخش کرمی در نشست خبری اصحاب رسانه با سردار رمضان شریف با بیان اینکه جهاد تبیین، راه مقابله با جنگ ادراکی دشمن است، اظهار داشت:دشمن با فضای رسانه‌ای به دنبال مدیریت ادراک جامعه است تا این طور القا کند که ما راه را اشتباه رفته‌ایم.

وی افزود: یک زمانی رزمندگان اسلام در کوچه های خرمشهر دفاع می کردند و صحنه های جهاد را به تصویر می کشیدند؛ امروز اصحاب رسانه در صحنه جهاد تبیین نقش آفرینی می کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج ) استان زنجان با بیان اینکه اصحاب رسانه در حوزه جنگ نرم و فرهنگی به خوبی نقش آفرینی می کنند، ابراز کرد: مردم شجاع و شهیدپرور زنجان در تمامی صحنه های انقلاب همگام با سایر استان ها در صحنه حضور داشتند.

این مقام مسئول گفت: کار رسانه‌ها پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران، قرآن و خون پاک شهدا است.

وی ابراز داشت: مردم استان زنجان، در تمام صحنه های انقلاب و جنگ حضور مثمر ثمر داشته و جزو نخستین استانی بودند که بانوان آن در زمان انقلاب علیه رژیم طاغوت راهپیمایی کردند که در تاریخ به ثبت رسیده است و در دوران دفاع مقدس نیز جزو خط شکنان جبهه‌ها بودند و مجاهدات بسیار کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج ) استان زنجان با بیان اینکه دشمنان در سال های قبل فتنه هایی را در کشور ایجاد کردند که مردم زنجان به خیابان ها آمدند و حماسه آفریدند و فتنه را خاموش کردند، عنوان کرد: اصحاب رسانه در تمامی حماسه ها نقش برجسته ای ایفا کردند.

سردار کرمی با بیان اینکه رزمندگان اسلام تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون در جبهه های جهاد کردند، افزود: امروز اصحاب رسانه در عرصه جهاد تبیین مجاهدت می کنند و با دشمنان اسلام مبارزه می کنند.

وی بر پشتیبانی مردم زنجان از ولی‌فقیه نیز تاکید کرد و گفت: در ایامی که در کشور شاهد فتنه بودیم، زنجانی‌ها اولین گروهی بودند که وارد عرصه شده و در حمایت از نظام و انقلاب به خیابان آمدند و صحنه‌های باشکوهی را تداعی کردند و قطعا در این روشنگری‌ها اهل رسانه نقش بسزایی را بر عهده داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا