سیاست

تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش های انقلاب برای مردم یکی از رسالت های اصلی رسانه هاست

با اشاره به اینکه تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش های انقلاب برای مردم یکی از رسالت های اصلی رسانه هاست گفت: صدا و سیمای مرکز زنجان با بسیج تمام امکانات و نیروی انسانی آماده پوشش رسانه ای جشن های دهه فجر و راهپیمایی۲۲ بهمن است ویقینا سایر نهادهای اجرایی نیز باید در این امر مهم مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه هم اندیشی و تعامل دستگاه های فرهنگی در صداوسیمای مرکز زنجان با حضور مدیرکل صدا و سیما، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد اقامه نماز با موضوع برنامه های  راهپیمایی 22بهمن برگزار شد .

محسن لطیفی در این نشست ضمن تبریک ایام میلاد دخت گرامی نبی مکرم اسلام، با تاکید بر تبیین خلاقانه دستاوردهای 44 ساله انقلاب در عرصه های مختلف علمی، صنعتی، ایدئولوژیک و خدمت رسانی ، این مهم را یکی از وظایف رسانه ها دانست.
 
وی با تاکید براینکه قلم زدن رسانه در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برای خنثی کردن توطئه های دشمنان تاثیرگذاری زیادی دارد، افزود: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان مرهون عنایت خداوند متعال و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و شجاعت ملت قهرمان ایران است و این جشن ها و راهپیمایی22بهمن هم باید بصورت مردمی و در بطن جامعه انجام شود.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان با بیان اینکه رویکرد رسانه ها باید در جهت تقویت جبهه انقلاب باشد تصریح کرد:جبهه رسانه ای انقلاب و دلسوزان این نظام و کشور باید با دیدی فراجناحی، خلاقانه و جوان پسند در بطن برنامه ها به سوالات و شائبه های نسل جوان که از طریق رسانه های در اختیار استکبار پخش می شود پاسخ منطقی و عقلانی بدهند.که دهه مبارک فجر و راهپیمایی22 بهمن بهترین فرصت است .
 
لطیفی با اشاره به اینکه تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش های انقلاب برای مردم یکی از رسالت های اصلی رسانه هاست گفت: صدا و سیمای مرکز زنجان با بسیج تمام امکانات و نیروی انسانی آماده پوشش رسانه ای جشن های دهه فجر و راهپیمایی22 بهمن است و یقینا سایر نهادهای اجرایی نیز باید در این امر مهم مشارکت فعال داشته باشند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان هم با بیان اینکه آشنایی نسل جدید با گفتمان انقلاب اسلامی در شرایط کنونی جامعه ضروری است، گفت: نقش بی بدیل رسانه ها در انجام این رسالت خطیر بر کسی پوشیده نیست وعمل به این مهم میتواند علاوه بر ایجاد امید در جامعه ، توطئه ها و دسیسه های دشمنان نظام را خنثی کند.
 
حجت الاسلام ناصر با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در راهپیمایی22 بهمن تصریح کرد: با حمایت صداوسیمای استان اقدامات لازم جهت حضور خانوادگی در این جشن بزرگ ملی مد نظر است که به حمد الهی انجام خواهد شد.
 
حجت الاسلام یوسفی هم ضمن تشکر از حمایت های صدا و سیما، گفت:‌ حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال از حضور در تمامی راهپیمایی‌های گذشته و دیگر عرصه‌های مردمی انقلاب اهمیت بیشتری دارد زیرا دشمنان نظام اسلامی در روند یک جنگ همه‌جانبه در ماه‌های اخیر برای تسلیم کردن و براندازی نظام اسلامی امید بسته‌اند.
 
وی تصریح کرد: راهپیمایی امسال ملت ایران مهم‌ترین راهپیمایی در طول چهار دهه گذشته خواهد بود و از ویژگی‌های خاصی برخوردار است زیرا خصومت‌های آمریکا و غرب در اوج خود بوده و تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تهدیدهای غرب علیه موجودیت انقلاب بی‌سابقه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا