اجتماعی

تاسیس شعبه حل اختلاف ویژه فرهنگ و رسانه در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا رحیم پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تاسیس این شعبه ویژه و تخصصی، دعاوی رسانه ای ، بدوا در این شعبه که به صلح و سازش هم مرسوم است رسیدگی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با این اقدام جدید ، هم از حقوق حرفه ای همکاران رسانه ای در استان صیانت و هم دعاوی رسانه ای با کار کارشناسی درست، قضاوت می شود .

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان همچنین یکی از حسنات این طرح جدید قضایی را دادن اختیار برای ایجاد شعبه در خود انجمن دانست و تصریح کرد: این حرکت، نشان از رویکردجدید و حمایت دستگاه قضا از رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی و سوت زنان دستگاه قضا است.

رحیم پور در پایان از مساعدت و حمایت حجت الاسلام جناب آقای نیارکی رئیس کل محترم دادگستری ، آقایان احمدی و قره داغی روئسای محترم شوراهای حل اختلاف استان و شهرستان زنجان تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد با شعبه حل اختلاف ویژه فرهنگ و رسانه، هیچ پرونده جدی قضایی در این حوزه در استان تشکیل نشود و فضای فعالیت رسانه ای برای کمک به توسعه همه جانبه استان فراهم و در عین حال رسانه ها با رعایت اخلاق رسا نه ای ، به عنوان انزار دهندگان دلسوز تلقی و در پیشبرد اهداف رشد استان نقش ایفاء کنند .

گفتنی است آقایان رضا رحیم پور قنبر رسولی با حکم دادگستری استان زنجان به عنوان همیار صلح شعبه ویژه فرهنگ و رسانه منصوب شدند.

لازم به ذکر است،رضا رحیم پور دارای دانشنامه کارشناسی حقوق و دانشجوی سال آخر مقطع دکتری اندیشه‌های سیاسی با ۲۵ سال سابقه رسانه‌ای در داخل و با تجارب خارج از کشور است و قنبر رسولی نیز با مدرک کار شناسی علوم سیاسی 15 سال سابقه رسانه‌ای و مدیریت دفتر خبرگزاری فارس استان و رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا