اقتصاد

بیش از 700 میلیارد تومان، سهم شهرستان زنجان از درآمدهای مالیاتی

فرماندار زنجان گفت: طی 9 ماهه منتهی به پایان آذر ماه سالجاری، بیش از 700 میلیارد تومان به عنوان عوارض وصولی کالا، خدمات و آلایندگی به حساب شهرداریها، دهیاریها و روستاهای فاقد دهیاری شهرستان زنجان واریز شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی در جلسه کمیته اشتغال شهرستان زنجان با اشاره به رویکرد ویژه دولت سیزدهم در زمینه توسعه متوازن و برقراری عدالت اجتماعی، اظهار داشت: بدنبال نگرش موثر مقام عالی استان نسبت به عودت درآمدهای مالیاتی به استان و بهره گیری برای عمران و آبادانی زنجان، طی 9 ماهه منتهی به پایان آذر ماه سالجاری، بیش از 700 میلیارد تومان به عنوان عوارض وصولی کالا، خدمات و آلایندگی به حساب شهرداریها، دهیاریها و روستاهای فاقد دهیاری شهرستان زنجان واریز شده است.

فرماندار زنجان ضمن تاکید بر تسریع در فرآیند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانکهای عامل، گفت: هماهنگی بین دبیرخانه کمیته اشتغال، کارگزاریها و بانکهای عامل بایستی به گونه ای باشد تا پرونده های متقاضیان در سریعترین زمان ممکن تعیین تکلیف شوند.

خالقی به ضرورت گسترش مهارت آموزی و یادگیری شیوه های مختلف کسب و کار، از متولیان فنی و حرفه ای شهرستان خواست تا با نقش آفرینی موثر در راستای سیاستهای اشتغالزایی شهرستان، موجبات تربیت کارآفرینان و واجدین شرایط بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی را فراهم نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان زنجان ضمن بیان اینکه عملکرد دستگاههای شهرستان در زمینه های جذب بموقع و حداکثری تسهیلات اشتغالزایی و نیز تکمیل اطلاعات مربوط به سامانه رصد اشتغال کشور بطور منظم از سوی دبیرخانه رصد می شوند، تاکید کرد تا مدیران در راستای دو مسیر یاد شده گام جدی برداشته و از هرگونه فوت وقتی پرهیز نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا