اجتماعی

بیش از 2 هزار تن سهمیه برنج و شکر به استان زنجان تخصیص یافت

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص 2 هزار و 340 تن برنج و شکر برای مصرف شهروندان عزیز زنجانی در دی ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی اله زمانی، اظهار کرد: 2 هزار و 340 تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی “رده ب” و شکر سفید برای مصرف شهروندان زنجانی از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: 2 هزار و 231 تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی 18 هزار تومان و با احتساب 1درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان بیان کرد: 109 تن برنج تایلندی رده “ب” در بسته بندی 10 و 50 کیلویی با قیمت 16 هزار و500 تومان در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و در 9 ماه گذشته توزیع شده است.

زمانی عنوان کرد: در انبار کالاهای اساسی این اداره کل به مقدار مورد نیاز استان انواع کالاهای اساسی شامل گندم، آرد، برنج و شکر ذخیره و نگهداری شده تا در موقع نیاز و بر اساس مجوزهای صادره از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران و هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان‌ به جامعه ی هدف تزریق شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا