با ما همراه باشید

اجتماعی

بیش از ۱۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب در زنجان شناسایی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از یک هزارو ۴۸۶ انشعاب غیرمجاز آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی استان شناسایی شد.

منتشر شده

در

بیش از ۱۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب در زنجان شناسایی شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: شناسایی انشعاب‌های غیرمجاز آب آشامیدنی در سطح شهر‌ها و روستا‌ها به منظور پایداری و ساماندهی شبکه‌های توزیع آب آشامیدنی در استان زنجان انجام می‌شود و این روند همچنان ادامه دارد.

وی یادآوری کرد: با شناسایی بیش از یک‌هزارو ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز از هدر رفت ۳۵۶ هزار و ۶۴۰ مترمکعب آب آشامیدنی در استان جلوگیری شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: ساماندهی انشعاب‌های غیرمجاز آب آشامیدنی در استان بر اساس یک برنامه مدون و منسجم در دست انجام است.

جزء قاسمی تصریح کرد: ۳۰۵ انشعاب غیرمجاز تبدیل به مجاز شده و پس از تعیین تکلیف به چرخه فروش آب این شرکت اضافه شد.

وی تاکید کرد: از یک‌هزارو ۴۸۶ کنتور غیر مجاز، یک‌هزارو ۱۸۱ انشعاب جمع آوری شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: بیشترین تعداد انشعاب‌های غیرمجاز آب آشامیدنی در زنجان، ابهر و نیک پی بود.

جزء قاسمی متذکر شد: انشعاب‌های غیرمجاز مهمترین علت هدر رفت آب آشامیدنی در استان زنجان به شمار می‌رود.

وی افزود: ایجاد عدم تعادل در شبکه توزیع آب، استفاده بی رویه از آب به دلیل عدم اندازه گیری، عدم پرداخت آب بهاء و تضییع حقوق عامه از جمله مشکلاتی است که انشعابات غیرمجاز به وجود آورده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تلاش می‌کنیم تا حد امکان اقدامات قهری را در خصوص انشعاب‌های غیرمجاز آب به کار نگیریم.

جزء قاسمی افزود: افرادی که اقدام به نصب انشعاب‌های غیرمجاز آب آشامیدنی در سطح شهر‌ها و روستا‌ها کرده اند با مراجعه به امور مشترکان ادارات آبفای استان، تقاضای مجوز انشعاب قانونی کنند.

گفتنی است شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ۴۰۲ هزار مشترک آب شهری و روستایی را تحت پوشش قرار داده است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان اعلام کرد: فرآورده کاغذ توالت با نام تجاری پینک واش فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

منتشر شده

در

توسط

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ادامه بازرسی های میدانی از واحدهای صنفی استان که توسط بازرسان استاندارد استان صورت می پذیرد، فرآورده کاغذ توالت با نام تجارتی پینک واش، شناسایی شد که فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند: كليه محصولات توليد داخل مشمول مقررات استاندارد اجباري، ملزم به درج كد ده رقمي در زير نشان استاندارد بوده و همشهریان محترم با ارسال اين كد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند اطلاعات لازم در خصوص واحد توليدي، نام محصول، وضعيت پروانه كاربرد علامت استاندارد و تاريخ انقضاي محصول را کسب نمایند و در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و فاقد کیفیت موارد را از طریق تلفن گویای 1517 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل استاندارد استان، اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها