اقتصاد

بیش از ۱۲ هزار مشترک جدید شهری و روستایی به جمع مشترکین گاز زنجانی اضافه می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم سلیمانی نژاد از بهره مندی ۳۷۹ هزار و ۷۶۸ مشترک گاز طبیعی در استان خبر داد و اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده؛ ۱۲ هزار و۵۰۰ مشترک جدید شهری و روستایی نیز به شبکه گاز کشور متصل می شوند.

وی افزود: هم اکنون ۳۴۶ هزار و ۸۰۳ مشترک به بخش خانگی، ۳۰ هزار و ۵۰۱ مشترک به بخش عمومی و ۲ هزار و ۴۶۴ مشترک نیز به بخش صنعتی اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان حرکت رو به رشد و پرشتابی را در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان دنبال می کند، ابراز کرد: با وجود مشکلات مختلف؛ گازرسانی به روستاهای استان ادامه و طبق تعهد و برنامه های پیش بینی شده به زیر ساخت های اقتصادی و ارتقاء کیفی خدمات؛ توجه داریم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از بهره مندی همه ۲۱ شهر و ۶۱۰ روستای استان از گاز طبیعی خبر داد و اعلام کرد: در تامین گاز شهروندان عزیز زنجانی؛ تا کنون موفق به اجرای بیش از ۷ هزار و ۲۷۶ کیلومتر شبکه گذاری، ۵۹۱ کیلومتر خط انتقال و نصب بیش از ۱۹۷ هزار و ۸۸۲ انشعاب؛ در استان شده ایم.

سلیمانی نژاد افزود: با همت کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۹.۱ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره مند است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا