فناوری اطلاعات

بسته اینترنتی همراه اول برای برد فوتبال ایران در جام جهانی 2022قطر معرفی شد

به‌مناسبت برد تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران در برابر تیم ولز، همراه اول به تمامی مشترکان خود هدیه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همراه اول با بیان اینکه به مناسبت برد تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران قصد دارد به تمامی مشترکان خود هدیه دهد از بسته اینترنت یک روزه 3 گیگابایتی خبر داد.

بر اساس توضیحات همراه اول، تمامی مشترکان این اپراتور اعم از اعتباری و دائمی با شماره‌گیری کد دستوری #33*2022* می‌توانند از بسته اینترنت 3 گیگابایتی اینترنت هدیه همراه اول استفاده کنند. ویژگی اصلی این بسته هدیه این است که امکان استفاده از آن همزمان با بسته‌های فعال دیگر هم ممکن است.

 همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور و حامی ورزش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک برد ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات جام جهانی قطر در برابر تیم ملی فوتبال ولز به تمامی مشترکان خود بسته سه گیگابایتی اینترنت هدیه می‌دهد.

تمامی مشترکان سیمکارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول به منظور دریافت بسته سه گیگابایتی یک روزه خود می‌توانند از طریق کد دستوری «ستاره ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ مربع» اقدام کنند. این بسته اینترنت سه گیگابایتی یک روزه به صورت همزمان با سایر بسته های مشترکان قابل استفاده است.

همراه اول در راستای همراهی تیم ملی ایران در جام‌جهانی قطر و جلب نظر علاقه‌مندان به این رویداد، سامانه #2022* را با طیف وسیعی از خدمات و سرویس‌های ویژه جام جهانی رونمایی کرد.

همراه اول چندی پیش نیز اعلام کرد که با هدف همراهی ملی پوشان فوتبال کشور در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، طرح قرعه‌کشی جام جهانی خود را با فراخوان سراسری آغاز کرد، اکنون کد دستوری «ستاره 2022 مربع» را به‌عنوان بستر جامع ارائه سرویس‌های جدید و مبتنی بر این رویداد ورزشی معرفی کرده بود.

نکته قابل توجه این است که تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول، می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری #2022*، ضمن اطلاع از تمامی سرویس‌های خدماتی اپراتور اول تلفن همراه کشور ویژه جام جهانی قطر، نسبت به خریداری و فعال‌سازی «بسته ترکیبی 15 روزه 20 گیگابایت اینترنت و 22 ساعت مکالمه درون‌شبکه و تلفن ثابت» با تخفیف ویژه و قیمت 80 هزار تومان اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا