ورزش

برگزاری مسابقات قویترین مردان زنجان

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از برگزاری مسابقات قویترین مردان در زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در جلسه ای که با حضور شهبازی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان، چراغی دبیر هیات، اسمخانی مسئول کمیته قویترین مردان و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان رشته های قویترین مردان و پاورلیفتبنگ در محل دفتر هیات برگزار گردید

در این جلسه ورزشکاران نسبت به بیان مشکلات، دغدغه های ورزشی و خواستارهای خود اظهار نظر نمودند .

شهبازی ضمن تقدیر از حضور و تلاش‌های ورزشکاران در رشته های مختلف در سطح استان از برگزاری مسابقات قویترین مردان استان خبر داد.

وی افزود: باعنایت به اینکه مردم ورزشهای پهلوانی را دوست دارند و پهلوانان از ارزشمند ترین طبقات اجتماعی در ایران به شمار می آیند ورزشکاران نیز باید اخلاق و منش پهلوانی داشته باشند .

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با اشاره به جمله زیبای مهربانترین قلبها در سینه قویترین مردان است تاکید کرد: پهلوانان و ورزشکاران با تکیه بر مولای متقیان علی (ع) نمونه ای از جوانمردی و پهلوانی و الگو بین جوانان باشند.

شهبازی در مورد برگزاری مسابقات قویترین مردان اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن هفدهمین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی کشور در سال جاری و طبق بخشنامه اعلامی کمیته قویترین مردان فدراسیون و طی جداولی که کمیته قویترین مردان استان تهیه نموده، آیتم های مسابقات در اوزان 80-، 90-، 105-، 105+ کیلوگرم در بخش بزرگسالان می باشد که در صورت به حد نصاب رسیدن نفرات در هر رده سنی برگزار خواهد شد و همچنین آیتم های مربوط به مرحله مقدماتی و فینال مجزا می باشد.

وی افزود : در حال برنامه ریزی جهت انجام یک دوره مسابقه با کیفیت برای انتخابی استان در نیمه دوم مهر ماه سال جاری هستیم و سعی می کنیم با هماهنگی و برنامه ریزی بتوانیم مسابقاتی را در شان نام پهلوانان استان برگزار کنیم. امیدوارم ورزشکاران هم که مدتی از مسابقات دور بودند، با آمادگی کامل در رقابت ها حاضر شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا