اجتماعی

برگزاری رزمایش پایش مصرف برق مشترکان پرمصرف در زنجان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از برگزاری "رزمایش بزرگ پایش مصرف مشترکان پرمصرف برق استان زنجان" خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پیام جوادی با اعلام این‌که رزمایش بزرگ پایش مصرف مشترکان پرمصرف برق استان زنجان با حضور اکیپ‌های پایش این شرکت از هفته دوم مردادماه برگزار خواهد شد اظهار داشت: هدف از برگزاری این رزمایش، تامین پایداری شبکه برق استان زنجان است و دفتر مدیریت مصرف و پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی، نحوه مدیریت مصرف برق مشترکان پرمصرف برق استان زنجان را با حضور در محل رصد و در صورت مصارف نامتعارف اخطاریه صادر خواهند کرد.

جوادی افزود: ارائه راه‌کارهای کاهش مصرف برق و نحوه درست مصرف کردن برق در خانه‌ها و مغازه ها و فروشگاه ها از مواردی است که در این رزمایش در دستورکار این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با تقدیر از مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت می‌کنند گفت: خوشبختانه بیش از 70درصد از مشترکان برق در استان زنجان زیر الگوی اعلام شده از سوی توانیر مصرف می‌کنند و تعداد بسیار اندکی از مشترکان بالاتر از الگو مصرف دارند که نحوه مصرف این مشترکان نیز در این رزمایش مورد پایش قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این رزمایش20 اکیپ پایش مدیریت مصرف از امورهای دهگانه توزیع برق استان زنجان نحوه مدیریت مصرف برق مشترکان پرمصرف استان زنجان را رصد و راهکارهای صرفه‌جویی را ارائه خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا