اجتماعی

برگزاری جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه»

به گزارش پایگاه فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری با بیان اینکه  هر ساله مردم نیکوکار استان با مشارکت در این آیین حسنه از فرزندان ایتام و نیازمندان دستگیری کرده و کمک های خود را اهدا می کنند؛اظهار داشت:جشن نیکوکاری امسال در 368 پایگاه امدادی و نیکوکاری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری منحوس  کرونا و تعطیلی مدارس ،تصریح کرد:امسال نیز طبق سنوات گذشته این جشن به صورت نمادین از 13اسفند ماه  سال جاری و با شعار ” عیدی برای همه” همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در سراسر کشور و استان زنجان  برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه مردم نیکوکار و ولایتمدار استان زنجان هر ساله در استانه عید نوروز  حضور پر رنگی در جشن نیکوکاری دارند،افزود:امیدواریم امسال نیز شاهد رشدکمک های هم استانی های عزیز زنجانی برای حمایت از مددجویان وایتام  در استانه عید نوروز باشیم .

صفری با اشاره به راه اندازی تلفن نیکوکاری در کمیته امداد استان زنجان گفت:برای تسهیل در جمع آوری کمک های مردمی و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا سامانه نیکوکاری 33116استان زنجان در دهه مبارک فجر امسال راه اندازی شد ومردم خیر استان می توانند با شماره گیری تلفن مذکور  وانتخاب گزینه ۳ در جشن نیکوکاری بصورت غیر حضوری شرکت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان افزود: مردم خیر و نیک اندیش استان  علاوه بر پایگاه های امدادی، معابر و مراکز نیکوکاری می توانند از درگاه های غیر حضوری مانند096887،کد دستوری #024*1*8877* کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند.صفری گفت: همچنین شماره کارت 6037997950030420 نیز  به دریافت کمک خیران جهت جشن نیکوکاری اختصاص داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا