با ما همراه باشید

اجتماعی

برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به استان زنجان اعلام شد

استاندار زنجان با اشاره به سفر رئیس جمهور به زنجان، گفت: تعدادی از وزرا و معاونان رئیس جمهور در این سفر همراهی کرده و مشکلات و موانع مناطق با حضور آنها بررسی خواهد شد.

منتشر شده

در

برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به استان زنجان اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی استاندار زنجان در تشریح برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان اظهار داشت: بخشی از برنامه‌های ایشان بازدید میدانی از برخی توانمندی‌ها و مراکز اقتصادی استان خواهد بود. ایشان دیدار‌های مردمی خواهند داشت و با اقشار مختلف مردم دیدار خواهند کرد، همین‌طور دیدار با نخبگان و خانواده‌های شهدا نیز از جمله‌ برنامه‌ها است.

وی افزود: رئیس جمهور در ادامه در جلسه شورای اداری استان حضور خواهند داشت و در نهایت با خبرنگاران استان نشست خبری برگزار خواهند کرد.

استاندار زنجان گفت: برخی از وزرا دولت از جمله وزرای صمت، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی نیز همراه رئیس جمهور به استان سفر خواهند کرد؛ همین‌طور تعدادی از معاونان رییس جمهور نیز در شهرستان‌های استان مستقر خواهند شد تا به شکل دقیق توانمندی‌ها و مشکلات شهرستان‌ها را احصا کنند.

وی تاکید کرد: از برنامه‌های اصلی رئیس جمهور آشنایی با دغدغه‌های مردم است که برخی‌ها با دیدار‌های رو در رو میسر خواهد شد.

افشارچی با بیان اینکه سامانه جامع 111 نیز برای بیان دغدغه‌ها و ثبت مسائل و مشکلات فعال خواهد بود، گفت: اطلاعات در سیستم ثبت شده و در اسرع وقت به تمام درخواست‌ها و دغدغه‌ها رسیدگی خواهد شد.

وی عنوان کرد: سایت 111 برای ارتباط مکتوب با رئیس جمهور نیز در اختیار همشهریان و هم‌ استانی‌ها قرار خواهد گرفت تا ارتباط برقرار کنند و دغدغه‌ها را به شکل مکتوب ثبت نمایند.

استاندار زنجان ادامه داد: نیرو‌های خدمت در دستگاه‌های مختلف اجرایی استان نیز مستقر خواهند شد علاوه بر این نماینده ویژه وزرا نیز حضور خواهند داشت و اگر فرد یا شخصی از افراد ساکن استان از دستگاهی شکایت یا درخواستی داشته باشند می‌توانند به بیان آن بپردازند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب

اجتماعی

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه با اجرای طرح تامین قیر رایگان از سوی دولت و مشارکت دهیاران تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه آسفالت معابر روستاهای این استان برداشته شده‌است، افزود: در سال جاری، 560 میلیارد ریال اعتبار از محل قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای استان اختصاص یافته است.

منتشر شده

در

توسط

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده از محل قیر رایگان، آسفالت معابر 100 روستای این استان در سال جاری با مشارکت دهیاری ها پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: اعتبارات قیر یارانه ای فرصت خوبی برای بهسازی محیط‌های معابر روستایی در راستای ارتقا بهداشت محیط عمومی، هدایت آب‌های سطحی، ارتقا کیفیت محیط زندگی، ایجاد نشاط و انگیزه برای تثبیت جمعیت در روستاها که خواستگاه تولید و احیای صنایع دستی و گردشگری روستاها است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: سال گذشته از محل قیر رایگان ،80 روستای استان با اعتباری بیش از 360 میلیارد ریال آسفالت شد.

خواجه ای خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی در زمینه سهمیه قیر رایگان و آسفالت معابر روستایی نداریم و آماده هستیم به هر میزانی که دهیاران مشارکت کنند، تامین نماییم تا روستاها از این کمک بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه، باید با انجام برنامه ریزی های مناسب در جهت توسعه روستاها، فضای زندگی شایسته ای برای ساکنین روستاها فراهم نمود تا از این طریق روستاییان نیز فرصت زندگی و رشد و توسعه را داشته باشند، افزود: ساماندهی و اصلاح موجود، میزان و مکان گسترش آتی و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف در روستا سه محور اصلی در طرح هادی روستا به شمار می روند.

وی با تاکید بر اینکه، توسعه مناطق روستایی با ایجاد زیرساخت‌های لازم و زمینه های مناسب، از اهداف اصلی بنیاد مسکن است، گفت: باید هماهنگی و همکاری مناسبی میان دستگاه های اجرایی، نهادها و مردم برای توسعه و آبادانی روستاها وجود داشته باشد.

ادامه مطلب

برترین ها