اجتماعی

باید سناریو و برنامه کارشناسی شده در مواقع زلزله پیش بینی شود

سفیر مقاوم سازی و بازسازی از شهرستان بم با بیان اینکه در شهرستان خرمدره در مواقع بحرانی و حوادث آیا اسکان اضطراری پیش بینی شده است و مدیران آگاهی مدیریت لازم را دارند، گفت: باید سناریو و برنامه کارشناسی شده در مواقع زلزله پیش بینی شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مصطفی زینت بخش سفیر مقاوم سازی و بازسازی از شهرستان بم در اولین جلسه نشست‌ تخصصی بم، سفیر نوسازی، رویدادی که در 100شهر و در استان زنجان در شهرستان خرمدره در حال برگزاری بود، اظهار داشت: بعد از 19سال مجموعه مدیریت شهری بم تدابیری اتخاذ کردند تا در 31استان این نشست برگزار شود.

وی اظهار کرد: حادثه برای همه ماست و باید آمادگی در برابر حوادث مد نظر ارگان‌های خدمات رسان باشد.

سفیر مقاوم سازی و بازسازی از شهرستان بم گفت: باید ساخت واحدهای مسکن با کیفیت و مقاوم برای مردم ساخته شود و  احساس مسئولیت در ساخت مسکن داشته باشیم.

زینت بخش با بیان اینکه در شهرستان خرمدره در مواقع بحرانی و حوادث آیا اسکان اضطراری پیش بینی شده است و مدیران آگاهی مدیریت لازم را دارند، اظهار کرد: باید سناریو و برنامه کارشناسی شده در مواقع زلزله پیش بینی شود.

وی بر لزوم مدیریت در مواقع بحرانی تاکید کرد و ادامه داد: مدیریت حرف اول را در حوادث می‌زند و باید مدیران به این مهم تاکید جدی داشته باشند.

سفیر مقاوم سازی و بازسازی از شهرستان بم تصریح کرد: امروز شهر بم به یک شهر پایدار و زنده تبدیل شده است و امروز بسته‌های تشویقی و معافیت‌ها مورد تاکید رئیس جمهور است که در این راستا اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

زینت بخش تاکید کرد: همراهی مردم با دولت باعث موفقیت در کارها می‌شود و در این راستا اطلاع رسانی معافیت‌ها و بسته‌های تشویقی و جذب اعتبارات فرصت است و باید مدیران شهرستانی از این فرصت استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا