اجتماعی

بازدید نودوهشت هزار 781 نفر گردشگر در نوروز 1400 از جاذبه‌های گردشگری زنجان

به گزارش خبری پایگاه فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند اظهار کرد: در طول تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، تعداد 7243 نفر در استان زنجان اقامت داشتند و نودوهشت هزار 781 نفر گردشگر از جاذبه‌های گردشگری و مراکز تاریخی بازدید به عمل آوردند.

ارجمند اظهار داشت: تأسیسات گردشگری به‌ویژه مراکز اقامتی در این مدت با توجه به تداوم کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی به گردشگران خدمات ارائه کردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: با توجه به تداوم کرونا در راستای حفظ سلامت گردشگران و شهروندان، امسال هیچ توصیه و دعوتی برای حضور گردشگر در استان نداشتیم اما تأسیسات گردشگری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مسافرانی که به زنجان سفر کردند، خدمات موردنیاز را ارائه دادند.

وی ادامه داد: امکان اقامت مسافران، تنها در مراکز اقامتی و تأسیسات دارای پروانه بهره‌برداری استان وجود دارد و سایر اماکن ازجمله مهمان‌پذیرهای ادارات و دستگاه‌های اجرایی این اجازه را ندارند.

 ارجمند گفت: خوشبختانه در این ایام فقط یک شکایت از تأسیسات گردشگری استان داشته‌ایم و باوجود نظارت‌ها شرایط بسیار مناسبی برای حضور مسافران نوروزی در استان فراهم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا