اجتماعی

بارش برف مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی استان زنجان را به تعطیلی کشاند

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد: به علت بارش برف و نامساعدبودن هوا، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی در تمامی شهرستان های استان به جز شهرستان طارم در نوبت صبح روز شنبه تعطیل و فعالیت های آموزشی این مدارس در بستر شاد انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد فیاضی اظهار داشت: طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان، با توجه به بارش سنگین برف و برودت هوا، مقاطع ابتدایی همه مناطق و نواحی استان غیر از شهرستان طارم شیفت صبح روز شنبه 3دی‌ماه تعطیل است ولی آمورزش در بستر شاد ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به شدت بارش برف و برودت هوا در چهار شهر بزینه‌رود، سجاس‌رود، افشار و قیدار به جز مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی مقطع متوسطه اول نیز تعطیل اعلام شده است و همه آموزش‌ها در یان روز به بستر شاد منتقل می‌شود.

این مسئول در رابطه با روند تعطیلی مدارس، خاطرنشان کرد: مراحل تعطیلی یک منطقه یا ناحیه به این ترتیب است که گزارش‌ها و پیشنهادات رسیده از سوی مناطق و نواحی استان پس از جمع‌بندی نظرات 14 منطقه و ناحیه در اسرع وقت در اختیار کمیته مربوط به تعطیلی مدارس قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این کمیته نظرات دستگاه‌ها و بخش‌ها و نیز مسئولان استانی مرتبط اخذ و پس از بررسی شرایط جوی استان، نتیجه نهایی جهت اعلام به رسانه‌ها، در اختیار آموزش و پرورش استان قرار می‌گیرد.

مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان زنجان یادآور شد: در بحث تعطیلی مدارس، آموزش و پرورش در وهله اول پیشنهاددهنده و در مرحله آخر اعلام‌کننده تصمیم کمیته است، ولی تصمیم‌گیرنده نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا