اقتصاد

اگر به منابع دولتی دلبسته باشیم امکان عملیاتی شدن پروژه‌ها به این زودی‌ها میسر نیست

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان به اعتبارات محدود موجود از جمله حوزه دولت  برای اجرای پروژه‌ها اشاره و کرد و گفت: اگر به منابع دولتی دلبسته باشیم امکان عملیاتی شدن این پروژه‌ها به این زودی‌ها میسر نیست بنابراین باید به ظرفیت‌های موجود در بودجه استان کشور از جمله تبصره «ب» ماده ۱۱ توجه ویژه و از ظرفیت آن در پروژه‌های راه‌سازی استفاده بهینه شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان زنجان در آیین معارفه خود و تکریم مسعود بیات منش به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با برشمردن پروژه‌های در دست اجرا با مدیریت راه و شهرسازی استان اظهار کرد: در این رابطه در حوزه حمل و نقل کریدورهای جنوب و جنوب غربی و شمال و شمال غرب هم باید مد نظر قرار گیرد.

وی با تاکید بر ورود پیوستگی در حمل و نقل و تردد در مسیرهای مواصلاتی گفت: تحقیق پروژه‌های طراحی شده نیازمند عزم و همت جدی است.

این مقام مسئول به اعتبارات محدود موجود از جمله حوزه دولت برای اجرای پروژه‌ها اشاره و کرد و گفت: اگر به منابع دولتی دلبسته باشیم امکان عملیاتی شدن این پروژه‌ها به این زودی‌ها میسر نیست بنابراین باید به ظرفیت‌های موجود در بودجه استان کشور از جمله تبصره «ب» ماده ۱۱ توجه ویژه و از ظرفیت آن در پروژه‌های راه‌سازی استفاده بهینه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با تاکید بر نقش حمل و نقل در توسعه افزود: باید به این مهم به عنوان اولویت در توسعه به ویژه در اسناد بالادستی توجه ویژه شود.

 اسماعیلی با بیان اینکه زنجان در حوزه احداث مسکن در طرح نهضت ملی مسکن جزو پیشران‌ها است، گفت: توجه به این مهم در راستای تکمیل پروژه‌های طراحی شده از مسئولیت‌های مهم ما محسوب می‌شود.

وی تحقق پروژه‌های در دست احداث به ویژه نهضت ملی مسکن را نیازمند همراهی و همکاری همه مجموعه دانست و گفت: این مجموعه با راهبری استاندار و همچنین بانکهای عامل می‌تواند در حل مشکلات مردمی در حوزه مسکن مفید فایده باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان به مشکلات معیشتی موجود در بین کارکنان راه و شهرسازی با وجود داشتن تخصص بالا اشاره و تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات انجام خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا