اقتصاد

انتخاب ۴۸ درصد زنجانی‌ها به روش غیر مستقیم سهام عدالت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، ابوالفضل عباسچیان با بیان اینکه بزرگترین انتخابات اقتصادی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت در استان زنجان برگزار می شود،گفت: این انتخابات از ۱۵ اردیبهشت ماه شروع و تا ۱۵ خرداد ماه سالجاری ادامه دارد.

وی اظهار کرد: افرادی که در استان روش غیر مستقیم سهام عدالت را برای مدیریت سهام خود انتخاب کردند و وکالت را به شرکتهای سرمایه گذاری استان دادند در سامانه سجام ثبت نام کرده تا در انتخابات هیئت مدیره شرکت کرده و مشارکت فعالی داشته باشند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی زنجان با بیان اینکه آزادسازی سهام عدالت از اردیبهشت سال گذشته آغاز شده است، گفت: از ۷۹۲ هزار مشمول در زنجان بیش از ۳۸۰ هزار نفر معادل بیش از ۴۸ درصد روش غیر مستقیم را انتخاب کردند و مدیریت سهام سهامدارانی که روش غیر مستقیم را رعایت کردند از طریق شرکت‌های سرمایه گذاری استان است.

عباسچیان با بیان اینکه سازمان خصوصی سود شرکت سهام را در حساب خانوارها واریز می کرد ولی وظیفه به شرکت‌های سرمایه گذاری استانی واگذار شده است،تاکید کرد: مشمولینی که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند باید در سامانه سجام اطلاعات خود را ثبت کرده و شماره شبا و اطلاعات را در سامانه با شماره تلفن همراه خود را وارد کنند تا سود سهام خود در سالهای آینده را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری استان جزو استان‌هایی است که در بورس پذیرفته شده است،ابراز داشت: رای گیری توسط سهامداران به صورت الکترونیکی انجام می شود.

منبع:بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا