با ما همراه باشید

اجتماعی

افزایش 6 درصدی مصرف گاز زنجانی ها در سال گذشته

مدیرعامل گاز زنجان گفت: در سال ۹۹، دو میلیارد و ۸۹۸ میلیون متر مکعب گاز در استان زنجان توسط مصرف کنندگان خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده است که افزایش بیش از ۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن را نشان می‌دهد.

منتشر شده

در

افزایش 6 درصدی مصرف گاز زنجانی ها در سال گذشته

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو با اعلام اینکه سال گذشته ۲ میلیارد متر مکعب گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده است؛ اظهار داشت: با احتساب ۸۹۸ میلیون مکعب گاز در بخش نیروگاه سلطانیه،  CNGها و تلمبه خانه ها، میزان مصرف گاز استان در ۱۲ ماه گذشته به  ۲ میلیارد و ۸۹۸ میلیون مترمکعب رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پارسال، مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود، حدود ۶ درصد افزایش داشته است؛ افزود: مشترکین گاز طبیعی تا سال ۹۸؛ معادل ۳۵۰ هزار و ۳۵۲ مشترک بودند که این تعداد در پایان سال ۹۹ به ۳۶۷ هزار و ۶۹۴ مشترک رسید که شاهد رشد حدود ۵ درصدی در این بخش هستیم.

احمدلو تصریح کرد: بیشترین افزایش مصرف گاز را استان زنجان در بخش صنعتی با ۱۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرد که دلیل اصلی آن افزایش در بخش صنعتی استان بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز زنجان با بیان اینکه علیرغم محدودیت‌های اعمال شده برای صنایع در فصل سرد سال و اولویت مصرف با بخش خانگی و نیز با تبلیغات موثر محیطی و رسانه ای، فرهنگسازی و ابلاغ سیاست‌های تشویقی شرکت ملی گاز ایران، بازدید موثر و مستمر از ادارات و سازمان‌های دولتی، همکاری خوب و موثری در زمینه مصرف بهینه گاز انجام شد؛ تصریح داشت: توسعه هرگونه خدمت مرهون همکاری و همراهی مردم و مشترکین محترم است که از همراهی مردم شریف استان زنجان در مصرف بهینه گاز طبیعی؛ کمال تشکر و قدردانی را داریم.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان اعلام کرد: فرآورده کاغذ توالت با نام تجاری پینک واش فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

منتشر شده

در

توسط

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ادامه بازرسی های میدانی از واحدهای صنفی استان که توسط بازرسان استاندارد استان صورت می پذیرد، فرآورده کاغذ توالت با نام تجارتی پینک واش، شناسایی شد که فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند: كليه محصولات توليد داخل مشمول مقررات استاندارد اجباري، ملزم به درج كد ده رقمي در زير نشان استاندارد بوده و همشهریان محترم با ارسال اين كد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند اطلاعات لازم در خصوص واحد توليدي، نام محصول، وضعيت پروانه كاربرد علامت استاندارد و تاريخ انقضاي محصول را کسب نمایند و در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و فاقد کیفیت موارد را از طریق تلفن گویای 1517 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل استاندارد استان، اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها