اقتصاد

افزایش دستمزد نیروهای متخصص بخش مسکن در زنجان

مدیرعامل شرکت پارسابان تهران ، گفت: دستمزد نیروهای متخصص و حرفه‌ای بخش مسکن در استان زنجان افزایش یافته و دو برابر شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پیمان دارابیان در بازدید معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری زنجان و سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در غرب زنجان اظهار داشت: بازدید از پروژه‌های مسکن ملی توسط معاونین استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان باعث خوشحالی است چرا که از نزدیک مشکلات را لمس می‌کنند.

وی با بیان اینکه استان زنجان جزو استان‌های پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور است، ابراز کرد: این استان در اجرای مسکن مهر هم جایگاه خوبی در سطح کشور داشت.

 مدیر عامل شرکت پارسابان تهران که یکی از پیمانکاران بومی حاضر در کوی زیتون است ، با بیان اینکه ساخت و ساز مسکن ملی یک مسئولیت اجتماعی است که بر عهده گرفتیم، افزود: علی رغم تحریم‌های ظالمانه پروژه‌های مسکن در استان به خوبی جلو می‌رود.

دارابیان با بیان اینکه دستمزد نیروهای متخصص و حرفه‌ای بخش مسکن در استان زنجان افزایش یافته است، افزود: دستمزدها نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

وی ادامه داد: همچنان با قیمت سال گذشته سیمان، ساخت و سازها را انجام می‌دهیم و این توان را از پیمانکاران می‌گیرد چرا که از نظر اقتصادی پیمانکاران را با مشکل مواجه می‌کند.

مدیرعامل شرکت پارسابان تهران با بیان اینکه هم اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم و افق روشنی برای بهبودی وجود ندارد، اظهار داشت: باید سازندگان مسکن ملی از طریق سیستم بانکی حمایت شوند و اگر با وضعیت فعلی جلو برویم مستهلک خواهیم شد و توان ساخت و ساز کاهش پیدا می‌کند.

دارابیان با بیان اینکه سیمان مورد نیاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان زنجان از سیمان خمسه تهیه می‌شود، افزود: سیمان خمسه ظرفیت تولید ۲۷ هزار تن سیمان در هفته را دارد ولی چهار هزار تن به بورس ارائه می‌کند و باید مشخص شود مابقی سیمان در کجا هزینه می‌شود.

 وی دیگر مشکل حال حاضر پروژه های نهضت ملی مسکن را افزایش بی سابقه یونولیت عنوان و خاطر نشان کرد: افزایش قیمت یونولیت باعث می‌شود توان کار پیمانکار کاهش پیدا کند و باید قیمت سیمان و یونولیت کنترل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا