اجتماعی

افتتاح چند پروژه شهری زنجان در اعیاد قربان تا غدیر

شهردار زنجان با اشاره به اینکه باز کردن گره‌ پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت مجموعه مدیریت شهری است، گفت: نخستین کار در این بخش دوربرگردان پل امام حسن مجتبی (ع) بود که تحقق یافت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، علیرضا فیروزفر در جریان افتتاح دوربرگردان پل امام حسن مجتبی (ع) گفت: اولویت مجموعه مدیریت شهری باز کردن گره‌ پروژه‌های نیمه‌تمام شهری است.

وی با اشاره به اینکه نخستین پروژه نیمه‌تمام مربوط به دوربرگردان پل امام حسن مجتبی (ع) بود، اضافه کرد: خوشبختانه با اخذ تاییدیه شورای ترافیک در ارتباط با ایمنی پل، تردد از این بخش پل هم امکان‌پذیر شده است.

این مقام مسئول بازگشایی معبر پادگان را دیگر اولویت شهرداری عنوان کرد و گفت: کار آسفالت این معبر 10 تا 15 روز طول می‌کشد و زیاد زمانبر نیست، اما باید مباحث امنیتی مورد نظر ارتش نیز تأمین شود که شامل نصب دوربین در سراسر مسیر است که با احتساب این موضوع در دو ماه آینده پروژه پادگان نیز افتتاح خواهد شد.

شهردار زنجان از سبزه‌میدان به عنوان یکی دیگر از اولویت‌های مجموعه شهری یاد کرد و افزود: گره‌های ساخت این پروژه در ارتباط با تأمین منابع مالی انجام شده و نکات فنی نیز کارشناسی شده است.

فیروزفر گفت: امیدواریم با نگاه مثبتی که شخص استاندار در ارتباط با اتمام پروژه سبزه‌میدان دارند، هرچه سریعتر شاهد تکمیل این پروژه هم باشیم.

وی در پایان به برنامه‌های شهرداری در بازه زمانی عید قربان تا غدیر هم اشاره کرد و افزود: در این فاصله چند پروژه شهری در حوزه های مختلف افتتاح خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا