اجتماعی

اعلام شرایط نام نویسی زائران حج تمتع 1402 در زنجان

مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: بیش از 10 هزار نفر در استان زنجان دارای فیش حج تمتع هستند که تا 1386 ثبت نام کرده‌‌اند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،احدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بحث امکان ثبت نام زائران حج تمتع 5اولویت در نظر گرفته شده است.

مدیر حج و زیارت زنجان گفت : اولویت اول جامعۀ هدف (مشمولان تشرف)، افرادی هستند که در کاروان‌های حج سال ۱۳۹۹ نام‌نویسی کرده و وجوه مربوط را واریز کرده‌اند، اما به علت لغو حج در آن سال موفق به تشرف نشدند و تاکنون نیز انصراف نداده‌اند، در صورت مراجعه نکردن این افراد، برای تکمیل ظرفیت خالی کاروان‌ها، اولویت‌های بعدی فراخوان خواهند شد.

احدی افزود: اولویت دوم، تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ 1385/12/29 هستند.

مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت : اولویت سوم، دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ 1386/01/31 هستند.

وی با بیان اینکه اولویت چهارم، شامل دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ 1386/02/31 است، تأکید کرد: تمامی دارندگان نیز قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع از تاریخ 1386/03/01 به بعد، به صورت روزشمار و صرفاً تا تکمیل ظرفیت کاروان‌ها در سطح هر استان فراخوانده خواهند شد.

این مسئول افزود: تمام ودیعه‌گذاران باید قبل از نام‌نویسی در کاروان نسبت به مراجعه به سامانه Reserve.haj.ir و تکمیل اطلاعات خود و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

در استان زنجان 24دفتر زیارتی فعال بوده و آماده خدمت رسانی در زمینه ثبت نام زائران دارای فیش حج تمتع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا