اجتماعی

اعضای شورا پیگیر تحقق برنامه‌ها و مطالبات مردم هستند

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اعضای شورا پیگیر تحقق برنامه‌ها و مطالبات مردم هستند با این شرایط در حال حاضر، همدلی و اتحاد سبب شده تا کارها با سرعت بیشتری پیشروی کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، منصور مرادلو در چهل و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان، با اشاره به آمادگی زنجان برای برگزاری مراسم ایام سوگواری محرم، اظهار داشت: شورا و شهرداری خود را مکلف می داند تا فضای شهری را برای محرم آماده کند تا محرمی در شأن حضرت سیدالشهدا(ع) داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در دو سال اخیر با وجود بیماری کرونا مراسمات عزاداری با محدودیت برگزار شد، تصریح کرد: امیدواریم با رفع این بیماری شاهد حضور باشکوه عزاداران در سطح شهر باشیم و شهرداری نیز خودش را مکلف می داند شهر را برای برگزاری هرچه باشکوه مراسمات آماده کند و درخواست داریم تمامی مناطق شهرداری با هماهنگ باشد تا کارها به دقایق آخر نرسد و شهر آماده باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان معابری در شهر داشتیم که به مدت ۱۰ الی ۱۵ سال رنگ آسفالت به خود ندیده بودند خاطر نشان کرد: امسال با یک حماسه و اراده، خواسته به حق شهروندان در آسفالت ریزی خیابانها و معابر که آبروی شهر محسوب می شود، در حال اجرا است.

مرادلو با بیان اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری زنجان در راستایی محرومیت زدایی از محلات مختلف زنجان در تلاش هستند، عنوان کرد: نهضت آسفالت ریزی در سطح شهر یک حماسه است.

وی، با اشاره به اجرای عملیات عمران شهری در مناطق شمالی و غربی زنجان، گفت: در صدد برداشتن دیوار شرقی پادگان برای تسهیل تردد اهالی کوی نصر هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه کارهای پروژه عمرانی سبزه میدان، خوب پیش می رود، تصریح کرد: عزم و همت شورا و شهردای بر این موضوع متمرکز است تا خیابان هایب اطراف پروژه سبزه میدان تعین تکلیف شوند.

این مقام مسئول به اجرای کف سازی بازار بالا اشاره کرد و افزود: پس از اتمام عملیات بازار بالا، این طرح در بازار پایین نیز اجرایی خواهد شد.

مرادلو همچنین از سنگفرش میادین اصلی شهر نیز خبر داد و گفت: در این راستا میدان های انقلاب و ۱۵ خرداد پیور خواهد شد.

در ادامه انیسه ابوبصیر، عضو دیگر شورای شهر زنجان با اشاره به  اهمیت تعیین تکلیف، تغییر وضعیت نیروهای شهرداری زنجان، گفت: بالغ بر 300نفر از نیروهای شهرداری در انتطار تعیین تکلیف سهمیه ای و غیره سهمیه ای هستند.

ابوبصیر، با بیان اینکه بعد از یکسال فقط 17نفر از نیروهای سهمیه ای تبدیل وضعیت شدند، گفت: صرف گرفتن مجور از مراکز در این خصوص این موضوع را معطل کرده است.

وی، با انتقاد تعیین تکلیف عدم حضور شهردار زنجان و شهردار منطقه چهار در این جلسه، تصریح کرد: ضروری است نسبت به این موارد اهتمام ویژه انجام شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا