اجتماعی

احصاء آمار دقیق زائران خدمات مطلوب تر به دنبال دارد

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم خدمات رسانی هرچه بهتر به زائران اعزامی از استان زنجان به همایش پیاده روی اربعین گفت: برنامه ریزی ها هرچقدر بر اساس آمار دقیق تعداد زائران باشد، به همان میزان خدمات دهی نیز مطلوب و رضایتمندتر می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه ستاد اربعین استان با اظهار تاسف از عدم اجرای یکی از مصوبه های ستاد اربعین استان، مبنی بر  احصاء آمار تعداد زائران اعزامی از استان زنجان به همایش جهانی پیاده روی اربعین، اظهار داشت: با مشخص شدن تعداد حدودی زائران، قطعا می توانستیم با  پیش بینی های لازم ،برنامه ریزی های دقیق تر برای خدمات دهی بهتر به زائران را داشته باشیم.

 وی گفت: اگر آمار داده های مربوط به تعداد زائران  از سوی دستگاه‌های متولی از جمله نیروی انتظامی  در هنگام ثبت گذرنامه ها،   از مدت ها قبل  مشخص می شد،  برنامه ریزی ها در حوزه های مختلف به ویژه در بخش حمل و نقل با در نظر گرفتن پیک ترافیک رفت و برگشت بصورت  دقیق تر انجام می گرفت.

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان  هم از امنیت تضمین شده مرز تمرچین و باشماق به عنوان مرزهای جدید تردد برای زائران شمالغرب خبر داد و گفت: بر اساس آخرین گزارش های رسیده و بررسی های به عمل آمده امنیت  این  2 مرز به صورت صد در صد تضمین شده است.

سردار کرمی  اظهار داشت:  اقلیم هم متعهد شده است که کاملاً در خصوص مسائل امنیتی  در این مرز کاملا پاسخگو باشد.

وی نزدیکی مرز تمرچین، نبود ترافیک و دمای پایین و خنک این منطقه را از مزایای این مرز عنوان کرد و گفت: به خاطر مزایای این مرز به زائران توصیه می شود از این مرزها استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا