اقتصاد

اجرای طرح پنل های خورشیدی برای مددجویان زنجانی

در راستای زمینه سازی برای درآمد زایی خانواده های عزیز تحت حمایت، نیروگاههای خورشیدی خانگی برای مددجویان زنجانی ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با فرماندار شهرستان طارم یکی از اولویت‌های اصلی کمیته امداد در حوزه توانمند سازی مددجویان تحت حمایت و نیازمندان را ایجاد اشتغال، اعلام کرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت شهرستان طارم در حوزه کشاورزی، فراهم کردن زمینه ورود خانواده های تحت حمایت به بحث فرآوری محصولات کشاورزی از برنامه های این نهاد در این بخش است.

وی با اشاره به اینکه در کنار شناسایی مددجویان مستعد اشتغال فراهم کردن زمینه درآمد زایی گروههای مختلف مددجویی تحت حمایت از اقدامات دیگر این نهاد در این بخش است، اضافه کرد: با همین رویکرد ایجاد نیروگاههای خورشیدی خانگی برای مددجویان تحت حمایت به ویژه مناطق روستایی و کم برخوردار از اولویت های کمیته امداد استان زنجان در حوزه اشتغال است.

صالحی همچنین ادامه داد: ایجاد نیروگاههای خورشیدی خانگی با همکاری بسیج سازندگی و شرکت توزیع برق استان در حال انجام بوده و همراهی مسئولین شهرستانی می تواند در این بخش تسهیل گر باشد.

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان همچنین بهره برداری از ظرفیت های مردمی و خیرخواهانه در سطح جامعه برای خدمت رسانی به جامعه هدف را از اولویت های اصلی این نهاد اعلام کرد و افزود: بر همین اساس تلاش می کنیم خدمت رسانی در بخش های مختلف با رویکرد مردمی سازی امداد رسانی انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا