اجتماعی

اجراي اولين مرحله از طرح زاجرات در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان از اجرای اولین مرحله طرح جامع زاجرات (مبارزه و پیشگیری از سرقت) در سطح استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ  ایرج خانی پور اظهار داشت: طرح جامع زاجرات در اجراي امريه سردار فرماندهي انتظامي استان با هدف شناسايي و انهدام باندهاي فعال سارقين حرفه اي و خريداران اموال مسروقه با از بين بردن بسترهاي ارتکاب جرم سرقت با به کار گيري تمام ظرفيت اطلاعاتي ، عملياتي درون و برون سازماني و به منظور  اصلاح فرآيندها و هم افزايي توانها در راستاي مبارزه مؤثر و يكپارچه با جرم سرقت، در سطح استان تدوین و اجرا شد .

وی در ادامه افزود: در راستاي پیشگیری از سرقت، دستگیری سارقان و مالخران، مبارزه هدفمند با سرقت هايي که بيشترين فراواني جرايم را به خود اختصاص داده اند و مطالبات شهروندان، ماموران پلیس آگاهی و انتظامی در سطح استان زنجان طرح زاجرات را در نقاط آسيب زا و جرم خيز در 4 روز گذشته اجرا كردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان بیان داشت: در اجراي اين طرح 125سارق دستگیر و 208 فقره سرقت کشف و همچنین از 87 واحد صنفی و فروشندگان ضایعات بازدید که یک مالخر نیز در همین زمینه دستگیر شد.

سرهنگ خانی پور با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی گفت: شهروندان مي توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعاليت مشكوک به ويژه در زمينه سرقت مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا