اجتماعی

آغاز رزمایش جهادگران فاطمی 2با حضور 285گروه جهادی در زنجان

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان از برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی 2 با حضور 285گروه جهادی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار جهانبخش کرمی با بیان اینکه با توجه به استقبال گسترده گروه های جهادی و جهادگران از رزمایش اقتدار جهادگران و جهادگران فاطمی 1و نیز اقبال طیف های مختلف مردم به مشارکت در خدمات رسانی به محرومین در قالب حرکت های جهادی ،رزمایش جهادگران فاطمی 2 برگزار می شود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره به برگزاری هم‌زمان این حرکت جهادی در مناطق مختلف استان با مشارکت بیش از 3هزار و 600جهادگر بسیجی، اظهار داشت: جهادگران فاطمی ادامه‌دهنده راه بسیجیان خط‌شکنی هستند که الگوی بی‌بدیل نسل‌های آینده شدند.

وی با بیان اینکه جهادگران بسیجی با اتکا به قدرت ایمان و عزمی راسخ برای آبادانی ایران قوی و مقتدر خالصانه تلاش می‌کنند،تصریح کرد: رزمایش جهادگران فاطمی 2 در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و درمانی، فرهنگی تبلیغی، دامپزشکی، معیشتی به مدت یک هفته در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود.

سردار کرمی با بیان اینکه رزمایش جهادگران فاطمی 2روز یکشنبه 29آبان ماه جاری در زنجان برگزار می شود،گفت:افتتاحیه این رزمایش روز یکشنبه از ساعت 8:30صبح در محل سه راه امجدیه،کانون امام علی(ع)برگزار می شود.

وی در پایان یادآور شد: این امر یکی از عوامل تثبیت و کارآمدی نظام را فراهم آورده و همچنین بارقه های امید را در دل مردم عزیز کشور روشن کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا