اجتماعی

آزادی 4 زندانی به مشارکت مرکز افق امامزاده سید ابراهیم زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت:یکی از طرح های بسیار خوب اوقاف در راستای کمک به زندانیان و اجرای نیات واقفین نیک اندیش، مشارکت در آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در استان است.

وی تصریح کرد:امروز افراد شریف بسیاری در جامعه وجود دارند که به علت شرایط بد اقتصادی و یا هر علت غیر عمد دیگر به زندان افتاده اند و به علت ناتوانی از پرداخت جریمه و یا دیه مجبور به تحمل زندان هستند.

وی در ادامه از مشارکت ۴۵ میلیون تومانی مرکز افق امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان در آزادی ۴ زندانی غیر عمد خبر داد و اضافه کرد: آزادی مستقیم زندانی به مبلغ با تامین ۲۰ میلیون تومان، مشارکت در آزادی یک زندانی به مبلغ بیش از ۵ میلیون تومان از جمله این اقدامات بوده است.

موسوی گفت: مشارکت در آزادی یک زندانی به مبلغ ۱۱ میلیون تومان و پرداخت بدهی یک زندانی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز از دیگر اقداماتی است که در این حوزه انجام شده است.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه زنجان با بیان اینکه آزاد سازی زندانیان از طریق بهره گیری از ظرفیت مشارکت های مردمی و درآمدهای موقوفات با نیات خیر به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، افزود:هدف از این کار استفاده از ظرفیت امامزادگان و بقاع متبرکه و موقوفات در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا