اجتماعی

آزادسازی خرمشهر نتیجه لبیک به رهبری بود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی کاظمی در مراسم «کنگره ملی تجلیل از ایثارگران» که همزمان با سوم خرداد، و با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مسئولان نیروی انتظامی و سپاه، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زنجان و جانبازان عملیات بیت‌المقدس به صورت سراسری در سطح کشور برگزار شد، با بیان اینکه در استان زنجان، اظهار کرد: این مراسم در راستای تکریم از ایثارگران و جانبازان حاضر در عملیات بیت‌المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه از استان زنجان 250 جانباز مختص این عملیات است، تصریح کرد: از 7 جانباز سرافراز به نمایندگی تجلیل و قدردانی می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت سوم خرداد در استان خبر داد و افزود: 40عنوان برنامه به منظور گرامیداشت سوم خرداد از قبیل گلباران مزار شهدا، تجدید پیمان با خانواده‌های معظم شهدا، پاسخگویی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری با حضور در سامد، تکریم خانواده‌های معظم شهدا و … به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اجرا می‌شود.

وی در خطاب به جانبازان نیز گفت: جانبازان سرافراز باید روایتگر و پیام‌آور باشند و این فرهنگ را به نسل‌های آینده منتقل کنند.

کاظمی در ادامه خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد که هرجایی ملت ایران با مشکل مواجه بودند باید در عرصه باشند تا پیروز شوند، همان‌طور که در آزادسازی خرمشهر نیز با دست خالی در مقابل دشمن جهانی ایستادگی کردیم.

وی ادامه داد: دشمنان همانطور که در صحنه جنگ شکست خوردند امروز نیز و در صحنه انتخابات، با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهیم زد.

گفتنی است در پایان این مراسم به صورت نمادین از جانبازان سرافرازی که در عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع جانبازی نائل آمده‌اند، تجلیل و قدردانی شد.
در حاشیه این برنامه نیز نمایشگاه عکسی با موضوع سالروز آزادسازی خرمشهر برپا بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا